Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Wakacje w Krzęcinie!

26.08.2019: “Projekt Wakacje w Bibliotece 2019 zakończony! 5 tygodni  wakacyjnych zajęć minęły nam jak z bicza strzelił. Teraz zbieramy siły na następny rok. Dziękujemy wszystkim za obecność i fantastycznie spędzony czas! Zapraszamy, nie tylko w wakacje!”

Zachęcamy do oglądnięcia galerii zdjęć:

26.07.2019: “Uciekła mi myśl z głowy. Przed kim?” (St.J.Lec, Myśli nieuczesane. Wszystkie). Po kolejnym tygodniu doskonałej zabawy, wszystkie myśli uciekły nam z głowy! Możemy napisać tylko tyle: było nas dużo, było głośno, zabawnie, wesoło, kreatywnie i długo. Boimy się pomyśleć, co się będzie działo w następnych tygodniach!

Zobaczcie fotorelację:


26.07.2019: Chcemy żyć w pięknym świecie! Czy to naprawdę takie trudne? Nasza stała czytelniczka (12 l.), zadaje bardzo ważne pytania i mierzy się z trudnym tematem, jakim jest ochrona środowiska. Ekologia ma znaczenie! Każdy może zrobić coś dobrego dla naszej planety! 🌳🍀🌞💦🌎


05.07.2019: Pierwsze dwa tygodnie wakacji upłynęły nam pod znakiem kreatywnej zabawy i znakomitej rozrywki. W tym czasie nakręciliśmy kilka filmów, na miarę twórczości Felliniego, stworzyliśmy kilka arcydzieł solnych i biżuteryjnych klasy jaj Faberge. Nasza krzęcińska galeria sztuki wzbogaciła się także o kilka prac malarskich dorównujących kunsztem pracom Matejki. Jednym zdaniem: Nie nudziliśmy się! Kolejne dni będą upływać nam równie ciekawie!

Zobaczcie fotorelację: