Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Ferie w ruch, para buch!

Szanowni Czytelnicy – miłośnicy naszego BIBLIOTECZNEGO POCIĄGU!

Ogłaszamy wszem i wobec, że nasze kulturalne wagony nadal są w ruchu! W związku z feriami wytężamy nasze umysły i nieustannie pracujemy by wzbogacić wnętrza naszych kulturalnych przedziałów. Jak dotychczas, 7 dni i 7 niesamowitych przedziałów naszego bibliotecznego pociągu! W każdym coś innego i zaskakującego.

Nie czekajcie! Wybierzcie się z nami w niezapomnianą podróż!

Biblioteka w ruch, ferie buch!

Zapraszamy!

PONIEDZIAŁKI z przymrużeniem oka
Po leniwym weekendzie pora na rozgrzanie szarych komórek! W tym przedziale znajdziecie quizy, łamigłówki, ciekawostki humorystyczne, zabawy oraz wiele innym znakomitych atrakcji, które umilą ten trudny dzień… Będzie wystrzałowo
i burzowo!

Czarujące WTORKI
Po burzliwym poniedziałku przyszła pora na przeniesienie się do wyimaginowanego świata! W tym przedziale znajdziecie materiały związane z fantastyką, baśniami, mitami, a także wiele nowinek filmowych. Będzie magicznie
i kolorowo!

Czy wiesz, że… już ŚRODA?
Po magicznym wtorku pora osiąść na ziemi! W tym przedziale znajdziecie wiele ciekawostek ze świata nauki, edukacji oraz z działów podróżniczych. Będzie ciekawie i różnorodnie!

Literackie CZWARTKI
Po interesującej środzie pora na jeszcze bardziej interesujący czwartek! W tym przedziale znajdziecie linki do ebooków, zestawienia literackie oraz Wasze ukochane recenzje. bibliONteka działa i ma się dobrze!

PIĄTEK, PIĄTECZEK…
czas na spotkanie! Pora na spotkania towarzyskie! W tym przedziale znajdziecie mnóstwo ciekawych wykładów, wywiadów, informacji związanych z wydarzeniami kulturalnymi. To w tym przedziale odbywać się będą uwielbiane przez Was spotkania autorskie. Będzie gwiazdorsko!

Gorączka SOBOTNIEJ nocy
Po wystrzałowym piątku pora na koncertową sobotę! W tym przedziale znajdziecie zawartość rozrywkową. Odbywać się tu będą koncerty, musicale, spektakle teatralne. Będzie głośno i scenicznie!

Rodzinna NIEDZIELA
Pora na propozycje aktywności rodzinnych: wycieczek wirtualnych, zabaw kreatywnych i gier grupowych. Będzie ciepło i przytulnie!

Wsiadajcie do kulturalnego POCIĄGU i cieszcie się z nami każdym dniem! Wystarczy regularnie odwiedzać naszego Facebooka, bo to tutaj pojawiać się będą propozycje.