🧐☀️ Tegoroczne wakacje stanowią dla nas prawdziwe wyzwanie! ☀️🧐

Obostrzenia związane z pandemią w połączeniu z warunkami lokalowymi naszych jednostek sprawiły, że tegoroczna oferta wakacyjna stanowi prawdziwy miszmasz. Ale to nie znaczy, że z opuszczoną głową ogłaszamy kapitulację! Wręcz przeciwnie – prezentujemy tegoroczne “Wakacje z Biblioteką 2020”, będące połączeniem tradycyjnej oferty stacjonarnych zajęć 🎨 z nową propozycją internetowych atrakcji 💻 dla młodszych i starszych.

Tych, których interesują zajęcia stacjonarne dla dzieci, zapraszamy do zapoznania się z plakatem Filii w Zelczynie 👨‍🦱👧 (uwaga – obowiązują zapisy!), stworzonym we współpracy z Stowarzyszenie z młodzieńczą siłą.

Czytelników i Sympatyków, którzy rozsmakowali w naszej ofercie online (chociażby w trakcie Tygodnia Bibliotek) zachęcamy do zaangażowania w: gry, zabawy, wyzwania, quizy, konkursy, escape roomy…, tworzące “SIEĆ WAKACYJNYCH PRZYGÓD” 👨‍👩‍👧‍👦 przygotowaną przez pozostałe filie i Bibliotekę Główną.

Szczegóły na plakatach poniżej! ⤵️

Więcej informacji ➡️ www.biblioteka-skawina.pl

Z CZEGO MOŻNA JUŻ KORZYSTAĆ? SAMI ZOBACZCIE! ⤵️

  1. ŁAMANIEC JĘZYKOWY – to dostępne przez całe wakacje krzyżówkowe zabawy dla wszystkich – tych dużych i małych. Sprawdźcie swoją wiedzę w zabawny sposób. Można pobierać, drukować, kserować i podsyłać (udostępniać) znajomym. Mile widziane zdjęcia rozwiązanych krzyżówek w komentarzach – pochwalcie się swoją wiedzą! Krzyżówki znajdziecie tutaj ➡️ https://bit.ly/3eTawo9

#MBPSkawinaDZIECI #MBPSkawinaFILIE #MultiCentrum #WAKACJEzBIBLIOTEKĄ2020 #BIBLIOTEKARZnaPOSTERUNKU #MBPSkawinaONLINE #MBPSkawinaOFERTA