Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Wakacje w MultiCentrum trwają w najlepsze!

29.07.2019: Można powiedzieć, że połowa wakacji już za nami. A w MultiCentrum zabawa trwa na całego! Tym razem uczestnicy naszych zajęć wybrali się na wycieczkę do Wielkiej Brytanie i zwiedzili najciekawsze miejsca w Polsce. Nasi mali artyści zaprojektowali własne pokoje, magiczne krajobrazy z produktów spożywczych oraz stworzyli własne pismo. Na języku angielskim poprzez muzyczne gry i zabawy poznawaliśmy słówka związane z morzem i morskimi zwierzętami. A  w ramach naszego małego teatru podczas zajęciach MultiBajka, odegrane zostały role postaci z  bajek ,,Dwie Dorotki” oraz ,,Księżniczka na ziarnku grochu”.

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji:


15.07.2019: Podczas kolejnych dwóch tygodni wakacji nasi kreatywni uczestnicy zajęć zbudowali wiele nowych konstrukcji z klocków K’nex, Lego, a także LogiBlocks. Zwiedziliśmy Grecję oraz poznaliśmy ciekawostki na temat Ameryki Południowej, a także Stanów Zjednoczonych, dowiedzieliśmy się też wiele o najciekawszych mostach świata, a także jak powstają ulubione smakołyki najmłodszych (np. chipsy).

Powstało też wiele ciekawych prac plastycznych przedstawiających m.in. morskie zwierzęta oraz budowle o niesamowitych kształtach. Ćwiczyliśmy również naszą wyobraźnię w trakcie wielu zabaw grupowych, tworzyliśmy własne kompozycje muzyczne i poznaliśmy polskie tańce narodowe.

Poniżej krótka fotorelacja – po więcej zdjęć zapraszamy na Facebook MultiCentrum:


01.07.2019: Podczas pierwszego tygodnia wakacji, uczestnicy naszych zajęć poznawali kraje europejskie, tworzyli piękne prace plastyczne, na których widniały zaczarowane domy oraz niezwykłe jaskinie. W ramach naszych nowych zajęć warsztatowych ,,Fabryka wyobraźni czyli zrób to sam” powstały również ręcznie robione puzzle.

Wakacje w MultiCentrum to świetna okazje aby poprzez zabawę nauczyć się języka angielskiego, w ubiegłym tygodniu słówka dotyczyły lata i wakacji.

Nie zabrakło również ciekawych kompozycji muzycznych oraz kreatywnych budowli z klocków K’nex, Lego oraz Logi Blocs.

Zapraszamy do fotorelacji: