Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

WARSZTATY Z BOGUSŁAWEM POPOWICZEM – rzeźbiarzem

❗️ UWAGA – AKTUALIZACJA ❗️

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, kierując się bezpieczeństwem uczestników i prowadzącego, zmieniamy formę wydarzenia z hybrydowej na ONLINE. Serdecznie przepraszamy za niedogodności.

❓ Co to oznacza❓16 października, punktualnie o godz. 18:00 zapraszamy Was przed monitory, aby łączyć się z nami w relacji NA ŻYWO z naszym Gościem. Będziemy na bieżąco reagować na Wasze pytania, tak by – mimo niesprzyjających warunków – stworzyć jak najcieplejszą atmosferę, pełną artystycznych inspiracji!

Bogusław Popowicz – rzeźbiarz, malarz, rysownik, który od 2010 roku tworzy w pracowni znajdującej się w pobliskim Radziszowie. Pracownia posiada bogatą ofertę warsztatów artystycznych, które jesienną porą odbędą się w naszej Bibliotece. To fantastyczna okazja, aby odkryć ukryte pasje oraz zapał do sztuki.

Bogdan Popowicz w jednym z wywiadów odpowiada: „Osobiste zaangażowanie artysty w projekt, trud osobistego wykonania dzieła, który jest zapisem osoby, chwili, historii, talentu, kultury z jakiej artysta wyrasta. Jest to wartością nie do przecenienia. Każdy ślad indywidualny wskazuje drogę  skąd i dokąd  przyszliśmy. Sens nadajemy podejmując trud tworzenia.” . Spotkanie będzie idealną okazją do sprawdzenia swoich sił w świecie sztuki.

P.S. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.