Wspólne podróże i zabawy wakacyjne w Zelczynie

0

17.07.2019: RozKoduj swój zwyczajny dzień! – fotorelacja

Wakacje mijają nam w edukacyjnej atmosferze. Wspólnie rozmawialiśmy o programowaniu w życiu, uczeniu się, logicznym myśleniu i rozwiązywaniu problemów. Dzieciaki musiały uporać się z ciekawymi zadaniami oraz ćwiczeniami. A wszystko to prowadziło do nauki programowania naszych cudownych robotów Photon. Uczestnicy zajęć dowiedzieli się, że kodowanie nie jest takie trudne, tylko wymaga trochę wyobraźni i pracy, a dodatkowo może być świetną zabawą.


12.07.2019: Przez pierwsze dwa tygodnie wakacji dzieci i młodzież miały okazję uczestniczyć w licznych aktywnościach. Wspólnie podróżowaliśmy i poznawaliśmy kultury, bawiliśmy się z Muminkami, rozmawialiśmy o bezpieczeństwie podczas wakacji, a także o zdrowym trybie życia. Podczas zajęć uczestnicy wykonali wiele ciekawych prac plastycznych, grali w gry planszowe i rozwiązywali różne zadania.

Zobaczcie naszą galerię:

Już teraz zapraszamy Was na drugą turę warsztatów, które odbędą się w dniach od 29 lipca do 9 sierpnia!


Ostatnie dwa tygodnie zajęć wakacyjnych spędziliśmy na rozwiązywaniu zagadek i ucieczce z biblioteki, podróżowaniu, malowaniu i czytaniu. Wspólny czas wykorzystaliśmy aktywnie i mamy nadzieję, że następne wakacje będą tak samo pełne radości, dobrej zabawy i uśmiechu!

A tymczasem zapraszamy do naszej galerii:

(Podczas warsztatów korzystaliśmy z materiałów dostępnych na stronach: http://krokotak.com/ oraz https://www.printoteka.pl/pl/start).