Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

“Wyjątkowe Wakacje” – fotorelacja

W ramach projektu „Wyjątkowe Wakacje” dzieci i młodzież mogli uczestniczyć w aktywnościach stacjonarnych oraz cyfrowych. Warsztaty podzielono na kilka bloków tematycznych. Zajęcia przygotowano dla dwóch grup wiekowych – dzieci w wieku 6-12 lat oraz młodzieży 13-16 lat.

W ramach warsztatów uczestnicy spędzili czas w gronie rówieśników, rozwinęli swoje umiejętności komunikacyjne i społeczne, poznali różne techniki plastyczne, rozwinęli umiejętności plastyczne, a także nabyli umiejętność korzystania ze źródeł książkowych i internetowych. Po zajęciach każdy uczestnik dostawał komplet wydrukowanych materiałów do domu oraz wykonanych prac. Dodatkowo na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie zostały udostępnione materiały do druku oraz materiały wirtualne do użytku dla wszystkich zainteresowanych. Na każdych zajęciach uczestnicy grali w gry rozwijające wyobraźnię, słownictwo, myślenie abstrakcyjne, zręczność, a także wiedzę o otaczającym świecie.

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z zajęć:

Projekt został zrealizowany przez Stowarzyszenie z Młodzieńczą Siłą przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Skawinie oraz sfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina.