Wystawa „Puzzle – świat tysięcy historii”

Nietypowa, jednak niezwykle interesująca wystawa puzzli kreskówkowych Tomasza Prochownika już jest w naszej bibliotece!

Puzzle to jedna z pierwszych rozrywek, które towarzyszą każdemu z nas od małego. Wspomnienia tworzonych obrazów przywołują na twarz uśmiech i nutkę nostalgii. Pasja, która dla niektórych jest wspomnieniem, z innymi zostaje na długie lata! Pojawia się coraz więcej elementów, obrazy robią się bardziej szczegółowe i skomplikowane – brzmi jak świetna zabawa, prawda? Nie daj się prosić, wejdź z nami do świata tysięcy historii, w którym znajdziesz również interesujące „smaczki”

Puzzlowe historie można podziwiać na ścianach głównej klatki schodowej – im wyżej, tym więcej dobra! Wystawa zostanie w naszej bibliotece do 30 CZERWCA!

Kilka słów autora-budowniczego

“Tomasz – uzależniony od układania puzzli – dzień dobry!

Nie muszę chyba nikomu mówić, ile radości sprawia znalezienie tego jedynego puzzla, pasującego do całości… Kiedy przychodzi czas, że trzeba kończyć, wmawiam sobie, że jeszcze tylko ostatni puzzel… – nigdy nie jest to ostatni 😉 Puzzle nie są tylko formą zabawy. To czas dla mnie, dla moich myśli. Świat zewnętrzny przestaje istnieć. Mogę w tym czasie słuchać muzyki, lub po prostu pozwolić myślom płynąć. Jednocześnie cały czas, z uśmiechem na twarzy, układam ponownie historie z tysięcy kawałków 😉 “

Daj się zarazić pasją układania!

Zapraszamy!