Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Z kroniki filii w Borku Szlacheckim…

Biblioteka w Borku Szlacheckim została „udekorowana” wspaniałymi pracami plastycznymi, wykonanymi przez uczniów Szkoły Podstawowej w Borku Szlacheckim, w ramach lekcji bibliotecznych i zajęć z edukacji czytelniczej. Gratulujemy talentów! Sami zobaczcie:


5 listopada 2019 roku w bibliotece w Borku Szlacheckim odbyło się bardzo interesujące i wesołe spotkanie dla seniorów. Kolejne spotkanie odbędzie się 26.11.2019 o godz. 17.00. Do zobaczenia!


Młodzież z Borku Szlacheckiego udowodniła nam, nie po raz pierwszy, że czytanie może być kolorowe i zabawne! W ramach rozpoczętej akcji czytelniczej „KSIĄŻKA NA WIESZAKU”, zorganizowanej przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Borku Szlacheckim, powstają interesujące prace literacko-plastyczne. Czekamy na efekty końcowe wszystkich prac!!!


W Bibliotece w Borku Szlacheckim odbyło się wielkie święto – pasowanie na czytelnika! Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Borku Szlacheckim wraz z wychowawcą przybyli do naszej filii by złożyć uroczystą przysięgę:

MY UCZNIOWIE PIERWSZEJ KLASY,
TOBIE, KSIĄŻKO, PRZYRZEKAMY,
ŻE SZANOWAĆ CIĘ BĘDZIEMY
KRZYWDY ZROBIĆ CI NIE DAMY.
OBOWIĄZKÓW CZYTELNIKA
BĘDZIEMY PRZESTRZEGAĆ PILNIE
I Z TWYCH RAD
I Z TWYCH MĄDROŚCI
KORZYSTAĆ OD DZIŚ USILNIE.

Dzień należał do bardzo przejmujących i radosnych.