KMP – warsztaty rodzinne

W najbliższy poniedziałek – 22 maja – ruszają zapisy na ostatnie rodzinne warsztaty w ramach Klubu Młodego Programisty 🤖

Sami nie wiemy, kiedy ten czas zleciał!

Warsztaty „Pluszowy miś”, skierowane są do do uczniów klas 1-3 wraz z rodzicami. To świetna okazja, by rozpocząć świętowanie nadchodzącego Dnia Dziecka.

👉 Zajęcia odbędą się 29 maja o godzinie 15:30 🤓

Podczas spotkania spróbujemy „ożywić” nasze misiowe rysunki, zagrać popularne dziecięce kołysanki, stworzyć kartkę z życzeniami z okazji urodzin misia 🧸

Jak się zapisać?

☎️ telefonicznie: 12 276 25 71

💻 mailowo: biblioteka.glowna@biblioteka-skawina.pl

🙋‍♀️ lub osobiście w Bibliotece Głównej

O Klubie Młodego Programisty:

Kluby Młodego Programisty to okazja dla dzieci i młodzieży do nauki kodowania i programowania pod okiem doświadczonych trenerów i trenerek. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję do rozwijania kompetencji przyszłości, niezbędnych w trakcie edukacji, jak i przyszłej ścieżki zawodowej. Korzystając z różnorodnej technologii, między innymi pracując z komputerami, robotami, płytkami mechatronicznymi, będą uczyć się programowania, ale także: krytycznego myślenia, współpracy i rozwiązywania problemów. Będą ćwiczyć swoją kreatywność i rozwijać się w innowacyjności. Warsztaty w Klubie Młodego Programisty to też okazja do nauki poprzez zabawę.