Z ogromną przyjemnością informujemy, że dołączyliśmy do projektu „Mała książka – wielki człowiek”! Już jesienią 2019 roku na wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym będzie w naszej bibliotece czekać wyjątkowy prezent – WYPRAWKA CZYTELNICZA NA DOBRY CZYTELNICZY START.

W wyprawce dzieci znajdą uroczą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika.

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Wyprawki będą dostępne od września 2019 roku w oddziale głównym oraz we wszystkich filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie.

at ultricies ut eget ut Nullam Donec Aliquam