O NAS

„Klucz do Kultury” to karta biblioteczna, wydawana przez biblioteki, które wyraziły chęć udziału we wspólnym przedsięwzięciu przeciwdziałania wykluczeniu kulturalnemu. Oprócz podstawowych funkcji identyfikacyjnych w bibliotekach, „Klucz do Kultury” pełni również rolę karty rabatowej, umożliwiającej np. nabycie tańszych biletów na wydarzenia artystyczne i nie tylko (zob. zakładka Rabaty). Aktualnie projekt startuje i mamy nadzieję, że Partnerów naszego przedsięwzięcia będzie w szybkim tempie przybywać! W tym miejscu pragniemy podziękować Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku, której „Karta do Kultury” była inspiracją do pracy nad „Kluczem”.

DLA KOGO JEST „KLUCZ DO KULTURY”?

Dla wszystkich kulturalnych ludzi!!!

JAK ZDOBYĆ „KLUCZ DO KULTURY”?

Wystarczy przyjść do jednej z bibliotek z „Kluczem” i zapisać się do grona czytelników. Otrzymanie karty jest bezpłatne. Zapraszamy!

JAKIE SĄ RABATY? KTO JEST PARTNEREM?

1,5-godzinnych oraz 3-godzinnych, bez zajęć weekendowych i tygodniowych).

„Klucz do Kultury” uprawnia do nabycia biletów ulgowych we wszystkich oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.

Dwie pierwsze osoby legitymujące się kartą biblioteczną „Klucz do Kultury” otrzymają darmowe wejściówki na każdą formę artystyczną,  realizowaną w Piwnicy pod Baranami. Rezerwacji wejściówek należy dokonywać telefonicznie pod nr. tel. 12 421-25-00, 12 422-01-77.

Super promocja! Duża pizza w cenie średniej w Pizzerii DaGrasso Skawina! Każdy Właściciel po okazaniu karty „Klucz do Kultury” zamawiając dużą pizzę, płaci jak za małą. Promocja dotyczy zamówień realizowanych na miejscu. Promocje nie łączą się. 32-050 Skawina, ul. 29-Listopada 21.

Posiadacze karty „Klucz do Kultury” mają prawo do 5% zniżki na zakupione towary z PROSZKARNI oraz bezpłatną dostawę na terenie Skawiny przy zakupach powyżej 50 zł.

Każdy posiadacz karty „Klucz do kultury” zyskuje prawo do następujących rabatów w firmie M-STUDIO ul. Kościuszki 1, 32-090 Słomniki, tel.: 12 388 32 49, www.m-studio.net.pl
rabat -20% na dorobienie kluczy mieszkaniowych
rabat -35% od ceny regularnej na Foto Kubek
rabat -37% na wykonanie 8 sztuk zdjęć jednego wzoru do dokumentów
rabat -20% na zdjęcia w formacie 10×15. (minimalne zamówienie: 100 sztuk).

Każdy posiadacz karty bibliotecznej „Klucz do kultury” ma prawo do jednej, bezpłatnej konsultacji z dietetykiem po okazaniu karty – NATUR HOUSE.

Każdy posiadacz karty bibliotecznej „Klucz do kultury” otrzymuje 10% rabatu na strzyżenie w salonie Novak Hair Design.

Każdy posiadacz Karty bibliotecznej „Klucz do Kultury” otrzymuje 10% rabatu na florystykę ślubną – Florus Decor Kwiaciarnia.

Każdy posiadacz Karty bibliotecznej „Klucz do Kultury” otrzymuje 20% rabatu na kursy w Centrum Edukacji Creative.

Każdy posiadacz Karty bibliotecznej “Klucz do Kultury” przy zakupie drożdżówki lub ciasta otrzyma kawę gratis w PSZEpiekarni (Szyce, Plac Wspólnoty 1).

Każdy posiadacz Karty bibliotecznej “Klucz do Kultury” otrzymuje 40 zł rabatu na konsultacje z lekarzem ws. szczepień (przed wyjazdami i na co dzień) w TROPICALMED (Kraków, ul. Wrocławska 53D/U).

GDZIE UZYSKAM POMOC LUB INFORMACJE?

www.biblioteka-skawina.pl
tel. +48 12 276-25-71