Grafika informująca o dostępności wypożyczalni dla dzieci i młodzieży

Drodzy Czytelnicy i Przyjaciele Biblioteki!

Od zawsze, z ogromną chęcią i radością zapraszamy Was do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży. Nie tylko po książki, audiobooki oraz gry, ale również po to, byście skorzystali z naszej wyjątkowej przestrzeni – miejsca przyjaznego i ciepłego, a przede wszystkim: WASZEGO.

Równocześnie realizujemy liczne zajęcia dla dzieci i młodzieży – zarówno rano, jak i w godzinach popołudniowych. W czasie ich trwania (dla komfortu uczestników), utrudnione jest więc swobodne korzystanie z przestrzeni wypożyczalni.

Co to oznacza?

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży w tym czasie działa i jest otwarta, a nasz Zespół dołoży wszelkich starań, abyście wyszli od nas z rękami pełnymi samych najlepszych książek. Prosimy jednak o cierpliwość i zdanie się na naszą pomoc – doradzimy i podamy wszelkie interesujące tytuły, nie ingerując w odbywające się równocześnie zajęcia. W tym czasie niemożliwe będzie jednak swobodne i dłuższe korzystanie z przestrzeni Wypożyczalni, m.in. w celu zabawy z dziećmi. Dlatego prosimy mieć to na uwadze, planując wizytę w bibliotece.

Kiedy korzystanie z Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży jest ograniczone?

• poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki – godz. 10:00-12:00
  • czwartki – godz. 15:00-17:00

Chcąc cieszyć się swobodą i pełną wolnością, a także szanując różnorodność naszej działalności organizowanej dla Was zachęcamy, aby odwiedzać naszą Wypożyczalnię dla Dzieci i Młodzieży poza tymi godzinami.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość – staramy się być dla Was jak najlepsi!