Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Wybierz w jaki sposób chcesz
wesprzeć naszą bibliotekę:

Jeśli chcesz nas wesprzeć finansowo, możesz przekazać darowiznę wykonując przelew w złotówkach na: 

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie
ul. Sikorskiego 18, 
32-050 Skawina. 

Bank Spółdzielczy w Skawinie
Numer konta: 61 8600 0002 0000 0096 3145 0001
Tytułem: Darowizna na działalność statutową [lub wskazać konkretny cel] 

DZIĘKUJEMY! 🙂

Wszelkiego rodzaju pomoc materialną, taką jak: zabawki, książki, gry planszowe, pomoce edukacyjne, materiały plastyczne, artykuły biurowe, ciastka i słodycze możesz przekazać dla konkretnej agendy bibliotecznej. Dary te wykorzystamy udostępniając naszym czytelnikom lub podczas organizacji zajęć edukacyjnych. 

Jeśli masz pytanie – odwiedź jedną z naszych agend lub po prostu zadzwoń! 

Dziękujemy za życzliwość!

Jeśli chcesz zaangażować się w wolontariat i szukasz ofert działań zgodnych z Twoimi zainteresowaniami i możliwościami – dobrze trafiłaś/łeś!

JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM? 

Krok 1. Przemyśl, co chciałabyś/chciałbyś robić jako wolontariusz, ile czas możesz poświęcić na działania oraz jaki rodzaj wolontariatu Cię interesuje. 

Krok 2. Skontaktuj się z dowolną agendą i ustal szczegóły. 

Krok 3. Skontaktuj się z koordynatorem bibliotecznym (Joanna Węgrzyn, j.wegrzyn@biblioteka-skawina.pl), umów się na spotkanie, ustalcie szczegóły,  podpiszcie porozumienie i… rozpocznij działanie!

Postaw na rozwój, zostań praktykantem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie!

PROGRAM PRAKTYK

Studentom studiów licencjackich i magisterskich oraz uczniom szkół średnich oferujemy program praktyk dostosowany do indywidualnych wymagań i potrzeb szkoleniowych.

DOKUMENTY APLIKACYJNE

– CV i list motywacyjny 

– Skierowanie lub umowa ze szkoły/uczelni

PROCES REKRUTACJI

W pierwszej kolejności skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za praktyki w Bibliotece (Joanna Węgrzyn, j.wegrzyn@biblioteka-skawina.pl) oraz ustalcie termin rozmowy rekrutacyjnej. 

Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy/porozumienia i odbycie praktyk.

Razem możemy osiągnąć więcej! Dlatego poszukujemy firm, które swoim potencjałem i energią wesprą nasze działania i inicjatywy. W ramach naszej stałej współpracy oferujemy stałą promocję medialną za pośrednictwem bibliotecznych mediów i wiele innych. Jeżeli jesteś zainteresowany – koniecznie skontaktuj się z naszym kierownikiem ds. marketingu (Justyna Myszor, j.myszor@biblioteka-skawina.pl). 

Możesz wesprzeć nas sponsorując nagrody lub inne rzeczy podczas organizowanych przez naszą Bibliotekę imprez i wydarzeń. Wówczas oferujemy promocję sponsorów na wszelkich materiałach promocyjnych wydarzeń, wraz z oficjalnymi podziękowaniami i relacjami z wydarzeń w lokalnych mediach. Jeżeli chcesz zostać naszym sponsorem – skontaktuj się z nami (Grzegorz Knapik, g.knapik@biblioteka-skawina.pl).