Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.
KLIKNIJ I SPRAWDŹ

Dlaczego Ibuk Libra?

  • całodobowy dostęp do wirtualnej czytelni z dowolnego miejsca
  • tysiące tytułów
  • największy zbiór publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych, beletrystycznych
  • szybki podgląd pełnych tekstów
  • spersonalizowana sfera publikacji w chmurze (osobiste konto myIBUK)
  • zaawansowane narzędzia pracy z tekstem, m.in.: zaznaczanie fragmentów, tworzenie notatek, tagowanie, bezpośrednie powiązanie zagadnień i treści książek ze słownikami i encyklopediami PWN
  • dodatkowe narzędzia wspierające rozwój kompetencji, m.in.: Asystent Językowy PWN, kursy językowe SuperMemo
  • elastyczny dobór zasobów i łatwe uruchomienie platformy
  • możliwość czytania na urządzeniach mobilnych

Nowoczesny, szybki i przyjemny dostęp do wiedzy DLA KAŻDEGO!

Serwis IBUK Libra, należący do Wydawnictwa Naukowego PWN, istnieje od 2007 roku. Platforma udostępnia publikacje w wersji elektronicznej oraz – dla zainteresowanych – inne zasoby edukacyjne z portfolio Grupy PWN. Księgozbiór wirtualnej czytelni liczy kilkanaście tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez najważniejsze, renomowane polskie oficyny. Wiele z nich to tytuły niedostępne w innych bazach, co sprawia, że oferta IBUK Libra jest unikatowa. Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online czytelnicy mogą korzystać z serwisu przez całą dobę, z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.

Z zasobów można korzystać za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Technologia IBUK Libra nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania i jest w pełni bezpieczna dla urządzenia użytkownika. Katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA, INNOWACYJNA TECHNOLOGIA KILKASET TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW


WIEDZA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

DOŁĄCZ DO NAS!

Z przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie przystąpiła do konsorcjum bibliotek małopolskich i wykupiła dostęp do książek, dostępnych na platformie książek elektronicznych IBUK LIBRA.

Z publikacji można korzystać bezpłatnie – na miejscu w Bibliotece lub na własnych komputerach bądź urządzeniach mobilnych – po odebraniu indywidualnego kodu.

W tym celu wystarczy przyjść do dowolnej agendy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie, zarejestrować się w naszej bazie czytelników i odebrać indywidualny kod PIN.

Serdecznie zapraszamy!

Filmy instruktażowe:

Dodaj komentarz