MIKOŁAJKOWY PRZEJAZD POCIĄGIEM Z POLICJANTAMI I POLREGIO

Mikołajki to zawsze moc atrakcji i ogrom emocji! Tego dnia wydarzyło się coś niezwykłego… Punkt 9:30 około 180 dzieci z klas od I do IV w policyjnej eskorcie zajęło miejsca w pociągu i ruszyło
w niezwykłą podróż pod patronatem: Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz firmy POLREGIO S.A.

Trasa Kraków-Skawina odbyła się w atmosferze bezpieczeństwa i przestrogi dotyczącej zachowań podczas zimy i zbliżających się ferii. W czasie podróży uczniom towarzyszyły również psy policyjne, z którymi mogli się przywitać i dowiedzieć się, jaką rolę pełnią w służbach mundurowych. Czworonożny pasażer zapowiadał atrakcje, które czekały w skawińskim Centrum Kultury i Sportu. Wewnątrz – prelekcje i pokaz kontrterrorystów oraz film edukacyjny o bezpiecznych zachowaniach, a na zewnątrz pokazów psów policyjnych oraz liczne gry i zabawy edukacyjne.

Nasz zespół zachęcał uczestników do czytania i bawił się przy tym świetnie (co można zobaczyć na zdjęciach poniżej… 😉

Dziękujemy za możliwość udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!