Oferta zajęć edukacyjnych dla grup zorganizowanych – KWIECIEŃ

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć edukacyjnych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skawinie w roku szkolnym 2023/2024.

Plakat kwietniowych zajęć edukacyjnych dla grup zorganizowanych.

NOWY TEMAT:

1. „Sekretny język zwierząt domowych”zajęcia przyrodnicze z wykorzystaniem
    multimediów i programu ArtRage. (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-IV)

KONTYNUACJA TEMATÓW:

II. „Powrót do przeszłości” – zajęcia przybliżające wiedzę o czasach prehistorycznych z wykorzystaniem gier logicznych oraz klocków K’nex. (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-IV)

III. „W głębi mórz i oceanów” – warsztaty przyrodnicze pełne podwodnych ciekawostek z elementami kodowania oraz wykorzystaniem robotów Ozobot. (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI)

IV. „Zakoduj Photona” –  zajęcia z elementami kodowania z wykorzystaniem robotów Photon. (zajęcia dla klas I-VI)

Grupy, które odwiedzają nas po raz pierwszy i chciałyby w ramach wycieczki  zwiedzić siedzibę MBP w Skawinie, dowiedzieć się więcej o naszej pracy, zachęcamy do udziału w warsztatach przygotowanych w formie lekcji bibliotecznej pt. „Biblioteka bez tajemnic”.

Zajęcia realizowane będą od 02.04.2024 r.

Start zapisów – 25.03.2024, godzina 9:00

W celu ustalenia terminu wizyty i tematu prosimy o kontakt telefoniczny: 12 276 25 71
    lub mailowy: multicentrum@biblioteka-skawina.pl

Serdecznie zapraszamy!