Oferta zajęć edukacyjnych dla grup zorganizowanych – STYCZEŃ/LUTY

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć edukacyjnych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skawinie w roku szkolnym 2023/2024.

NOWY TEMAT:

1. ,,Powrót do przeszłości” – zajęcia przybliżające wiedzę o czasach prehistorycznych z wykorzystaniem gier logicznych oraz klocków K’nex (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-IV).

KONTYNUACJA TEMATÓW:

1. „W głębi mórz i oceanów”- warsztaty przyrodnicze pełne podwodnych ciekawostek z elementami kodowania oraz wykorzystaniem robotów Ozobot (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI).
  2. „Zasmakuj świata” – kulinarna podróż dookoła świata z wykorzystaniem multimediów i zabaw manualnych (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI).
  3. „Zakoduj Photona” – zajęcia z elementami kodowania z wykorzystaniem robotów Photon (zajęcia dla klas I-VI).
  4. „Malowany kosmos” – warsztatyw tematyce kosmosu z wykorzystaniem programu ArtRage (zajęcia dla grup przedszkolnych i klas I-VI).

Grupy, które odwiedzają nas po raz pierwszy i chciałyby w ramach wycieczki  zwiedzić siedzibę MBP w Skawinie, dowiedzieć się więcej o naszej pracy, zachęcamy do udziału w warsztatach przygotowanych w formie lekcji bibliotecznej pt. „Biblioteka bez tajemnic”.

Zajęcia realizowane będą od 08.01.2024 r.

W celu ustalenia terminu wizyty i tematu prosimy o kontakt telefoniczny: 12 276 25 71
lub mailowy: multicentrum@biblioteka-skawina.pl

Serdecznie zapraszamy!