Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Zajęcia czytelnicze – MARZEC

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do skorzystania z reaktywowanej oferty zajęć czytelniczych
z elementami plastycznymi i artystycznymi, organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skawinie.

Plakat marcowych zajęć czytelniczych.

NOWY TEMAT:

  1. „Czy każdy może zostać poetą?” – zajęcia ruchowe z elementami poezji, podczas których przeczytamy opowiadanie „Jak się pisze wiersz?” z serii Książeczki z półeczki (zajęcia dla grup przedszkolnych).

KONTYNUACJA TEMATÓW:

  1. „Nasi mali przyjaciele” – zajęcia oparte na literaturze beletrystycznej i popularnonaukowej o zwierzętach (zajęcia dla grup przedszkolnych).
  1. „Książki pełne wiedzy”odkrywanie literatury popularnonaukowej o różnej tematyce oraz innych zasobów wiedzy (zajęcia dla grup przedszkolnych).
  1. „Mądrości Kubusia Puchatka”zajęcia o emocjach i uczuciach w oparciu o postać Kubusia Puchatka i jego przyjaciół (zajęcia dla grup przedszkolnych).

Do wyboru jeden z powyższych tematów. Podczas zajęć dzieci będą poznawały księgozbiór biblioteki, zasady korzystania z naszej instytucji oraz wykonają pracę plastyczną.

Zajęcia odbywać będą się w czwartki, w dwóch blokach godzinowych:

  • 9:30-10:15
  • 10:30-11:15

Zapisy ruszają od 4.01.2024 r., zajęcia rozpoczną się 07.03.2024 r. W celu ustalenia terminu wizyty i tematu prosimy o kontakt telefoniczny: 12 276 25 71 lub mailowy: d.banaś@biblioteka-skawina.pl

Serdecznie zapraszamy!