Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Zapraszamy – zamów nasze pączki!

Szanowni Państwo

Przed nami TŁUSTY CZWARTEK – w wielu polskich zakładach pracy przyjęła się tradycja częstowania pączkami współpracowników. Pragnę zaprosić Państwa do zakupu pysznych i wyjątkowych pączków – domowych, produkowanych wyłącznie z naturalnych składników na bazie tradycyjnych receptur i wypiekanych na świeżym tłuszczu. W ubiegłym roku podczas otwarcia skawińskiej Kawiarni Żywej Książki – towarzyszyły nam tradycyjne, naturalne pączki „Od Baby” (których udało nam się sprzedać ponad 1000 sztuk). Już wtedy obiecaliśmy naszym Klientkom i Klientom, że jakość się nie zmieni i nigdy nie będą gorsze – zawsze pączki tak wyjątkowe i dobre. Obietnicy dotrzymujemy, a Was zapraszamy do przekonania się o tym na własnej skórze (a dokładniej podniebieniu…). Zakupcie pączki w naszej kawiarni – pączki naszej produkcji. Gwarantujemy Państwu, że nie pożałujecie swojej decyzji, a dochód przyczyni się do dalszego rozwoju naszego wyjątkowego miejsca.

Oferujemy Państwu wybór spośród następujących smaków: z nadzieniem różanym z cukrem pudrem lub lukrem, z czekoladą, z bitą śmietaną i z advocatem. Cena naszych pączków jest jednolita i wynosi 4,50 zł / szt. Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy także promocję 5+1 gratis (kupując pięć pączków, szósty otrzymują państwo gratis). Promocja zwielokrotnia się, tzn. obowiązuje także przy większych zamówieniach (np. 10+2, 15+3, 20+4, itd.). Zamówienia można składać telefonicznie pod nr tel. +48 12 276 25 71 w.211, mailowo: kawiarnia@livebookcafe.pl (np. odpowiadając na tą wiadomość), osobiście w kawiarni lub przez facebooka (fb.com/livebookcafe). Istnieje także możliwość wystawienia faktury lub paragonu z NIP.

Mam nadzieję, że nie pozostaną Państwo obojętni na naszą propozycję i zechcą Państwo wesprzeć lokalną skawińską kawiarenkę biblioteczną dokonując swoich zamówień. W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie, życzę Państwu wyłącznie smakowitych pączków na Tłusty Czwartek!