Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Live-Book Music – koncert kolęd “Oto o północy”

Dobrym zakończeniem i podsumowaniem świątecznego czasu jest wspólne śpiewanie kolęd! Już 27 stycznia o godzinie 18:00 w kawiarni Live-Book Cafe odbędzie się koncert kolęd, pod przewodnictwem Nona Art Studio. Wznawiamy cykl koncertów Live-Book Music!

Głos dla wokalisty jest jak pędzel dla malarza. Służy jako narzędzie przekazu, dzięki temu możemy podzielić się z publiką dowolną historią ubraną w formę piosenki.

Podczas koncertu usłyszymy przede wszystkim kolędy oraz piosenki świąteczne. Wystąpią zarówno początkujący wokaliści, dla których będzie  to muzyczny debiut,  jak i artyści, którzy traktują scenę jak drugi dom. Między innymi wystąpi: Julia Dąbrowska Laureatka nagrody publiczności „The Voice Kids”, Mateusz Pierożek zdobywca 1 miejsca w ogólnopolskim festiwalu „Kozielska scena Debiutów” oraz Małgorzata Szybisty – zdobywczyni pierwszej nagrody na największym w Europie międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.

Plakat koncertu kolęd "Oto o północy", w ramach cyklu Live-Book Music. 18 stycznia godzina 18:00, ul. Władysława Sikorskiego 18.

O Nona Art Studio

Nona Art Studio, to miejsce gdzie każdy odkrywa swój prawdziwy głos. Uczymy się nie tylko jak śpiewać pięknie, ale także zdrowo i bezwysiłkowo. Wierzymy, że śpiew przynosi ukojenie i pozwala wyzbyć się wielu negatywnych emocji. Na zajęcia uczęszcza na ten moment ponad 30 osób, zarówno dzieci jak i dorosłych, tworząc muzyczną rodzinę, która mamy nadzieję, będzie się wciąż powiększać.  Nasi podopieczni nieustannie odnoszą sukcesy na konkursach, festiwalach, oraz w telewizyjnych show, ale to co cieszy nas najbardziej, to uśmiech po udanych zajęciach i niekończące się pytania „To naprawdę mój głos? Ja tak potrafię?”

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy 🙂