Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

NOC NAUKOWCÓW

Zbliża się największe naukowe święto naszego regionu!

24 września zapraszamy na 15 edycję NOCY NAUKOWCÓW! Ubiegły rok nie pozwolił na wspólną zabawę… Jesteśmy zachwyceni, że będzie to możliwe już za 2 tygodnie! W tym roku impreza będzie miała formę hybrydową – stacjonarną i online – tak, aby jak najwięcej osób miało możliwość bezpiecznego uczestnictwa w przygotowanych atrakcjach. 

Oferta

Co na Was czeka w tym roku?

❗️ UWAGA ❗️

Z przyczyn losowych prelekcja KOLEJ NA KOLEJ!, otwierająca MNN w naszej bibliotece, została odwołana…Nie martwcie się! Mamy dla Was ciekawą alternatywę 👇

CZAS ROBOTÓW – pokaz z elementami zajęć warsztatowych, z wykorzystaniem różnych modeli robotów, prowadzony przez dr Szymona Szomińskiego z Politechniki Krakowskiej! 🦾 Gwarantujemy – będzie świetna zabawa (ze względu na krótki czas organizacyjny, zajęcia nie wymagają wcześniejszego zapisu na listę) 😉

  • FOTOSTACJA – możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia (tzw. fotobudka!) 
  • ZAKODUJ KOLOREM – krótkie warsztaty z kodowania i programowania, z wykorzystaniem robotów Ozobot. Przeplatane zabawami pobudzającymi wyobraźnię i kreatywność!
  • CIEKAWY ŚWIAT FOTOGRAFII – uczestnicy spotkania zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami
    z zakresu historii i teorii fotografii. Jak wielką moc ma zależność między fotografem, a aparatem? Nie zabraknie prezentacji dawnego i nowego sprzętu fotograficznego. Wykład poprowadzi Pan dr Marcin Kania – Artysta Fotograf Rzeczypospolitej Polskiej.

Jak dołączyć?

Ze względów bezpieczeństwa, na wydarzenia obowiązują zapisy. Nie czekajcie do ostatniej chwili, jeśli chcecie to przeżyć na żywo – śpieszcie się!

Skontaktujcie się z nami: mailowo: multicentrum@biblioteka-skawina.pl, telefonicznie: 12 276 25 71 lub osobiście w budynku Biblioteki Głównej, do 23 września 2021 r. (czwartek).

Zapisy startują 13 września (poniedziałek).

Więcej informacji o wszystkich wydarzeniach znajdziecie tutaj.

ZAPRASZAMY!

P.S.: Koordynatorem Małopolskiej Nocy Naukowców jest Województwo Małopolskie