Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

8 MAJA zbliża się wielkimi krokami! To piękny dzień, w którym obchodzimy swoje święto – Dzień Bibliotekarza. Jak wiadomo, najlepszym prezentem dla bibliotekarza są uśmiechnięci i zadowoleni Czytelnicy, dzięki którym spełniamy swoją misję promowania czytelnictwa i literatury. Nasz dzień obchodzimy hucznie, bo… cały tydzień!

To już XVIII edycja ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, w którego obchody rok rocznie włączamy się z ogromną radością. Podobnie jak w zeszłym roku, również i teraz świętujemy online, pod hasłem: „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Wielowymiarowe hasło, które zawiera w sobie tak naprawdę wszystko… i które idealnie odzwierciedla ducha naszej biblioteki! Przecież znajdziecie u nas: literaturę, rozrywkę, edukację. Znajdziecie NAS – bibliotekarzy, a także dużo humoru. Wreszcie znajdziecie tutaj swoich ulubionych bohaterów literackich, ciekawe historie i mnóstwo dobrej zabawy. Również Tydzień Bibliotek ZNAJDZIECIE na naszym profilu facebookowym oraz stronie www, gdzie codziennie pojawiać się będzie coś nowego.

Pora zapiąć pasy i przygotować się na niespodzianki, które zorganizowaliśmy:

Spędźcie z nami ten tydzień – ZNAJDZIECIE NAS W BIBLIOTECE!

One Comment

  1. […] 8 MAJA zbliża się wielkimi krokami! To piękny dzień, w którym obchodzimy swoje święto – Dzień Bibliotekarza. Nasz dzień obchodzimy hucznie, bo… cały tydzień! Od 8-15 maja trwać będzie XVIII edycja ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, w którego obchody rok rocznie włączamy się z ogromną radością. Podobnie jak w zeszłym roku, również i teraz świętujemy online, pod hasłem: „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na Faceboooku, gdzie codziennie pojawiać się będzie coś nowego. A szczegółowa oferta naszej tegorocznej oferty, przygotowanej w ramach Tygodnia Bibliotek znajduje się na stronie MBP w Skawinie: https://biblioteka-skawina.pl/tydzien-bibliotek-2021/ […]

Comments are closed.