Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie

Szukaj
Close this search box.

Przyjmujemy zamówienia na PĄCZKI!

Szanowni Państwo

Przed nami kolejny TŁUSTY CZWARTEK, mamy nadzieję – lepszy od ubiegłorocznego. Warto jednak – niezależnie od sytuacji politycznej i gospodarczej, a także codziennego biegu – kształtować na nowo i kultywować naszą tożsamość narodową oraz powiązane z nią tradycje.

Od lat celebrujemy polskie – tłuste święto, dzieląc pączki wśród domowników, przyjaciół i współpracowników. Dlatego kolejny już raz pragniemy zaprosić Państwa do zakupu naszych domowych pączków. Gwarantujemy, że produkowane są tylko z naturalnych składników, a następnie wypiekane na świeżym tłuszczu. Od początku istnienia Kawiarni Żywej Książki stawiamy w tym temacie na tradycję i sprawdzone, domowe receptury. Rokrocznie z sukcesem sprzedajemy setki pączków, których produkcja rozpoczyna się w środę popołudniu i trwa nieustannie, aż do przedpołudnia Tłustego Czwartku. Nasz dostawca gwarantuje nie tylko jakość składników, ale przede wszystkim serce – które od podstaw towarzyszy wypiekowi. Stąd ich wyjątkowość, nieregularność i smak, których nie znajdziemy w hipermarketach. Zapraszamy Was do zakupu w naszej kawiarni – gwarantujemy, że nie pożałujecie swojej decyzji, zaś dochód przyczyni się do rozwoju naszego miejsca.

Oferujemy Państwu wybór następujących smaków:

– z nadzieniem różanym (z cukrem pudrem lub lukrem);
– z czekoladą;
– z bitą śmietaną.

Cena naszych pączków, niezależnie od smaku wynosi 5,50 zł / szt.
Obowiązuje także promocja 5+1 gratis (kupując pięć pączków – szósty otrzymują Państwo gratis). Promocja zwielokrotnia się.

Zamówienia można składać:
– telefonicznie: tel. +48 12 276 25 71 w. 211;
– mailowo: kawiarnia@ livebookcafe.pl;
– osobiście w kawiarni: ul. W. Sikorskiego 18, 32-050 Skawina;
– przez facebooka (fb.com/livebookcafe).

Istnieje także możliwość wystawienia faktury lub paragonu z NIP.

Życzymy Państwu wyłącznie smakowitych pączków, nie tylko w Tłusty Czwartek!